Účet: 173065419/0600 info@fbcbarracudas.com

Web site powered by phpRS

téma
* „Náhradníkům“ se turnaj povedl na jedničku.
Vydáno dne 13. 10. 2012 (3234 přečtení)

Barakudy zavítaly na svůj druhý turnaj v sezóně, který se díky pátečnímu požáru v berounské sportovní hale přesunul do Stochova. Ačkoliv jsme měli plnou sestavu stabilních hráčů, tak se ke slovu dostali i naši „náhradníci“. A to výrazně!

Náhradní kapitáni (první zápas Slávek, druhý Míra) nabudili svůj tým ke dvěma výhrám, které podpořili svými góly. Náhradní gólman Dosky nepustil ani jeden gól a svůj výkon vyšperkoval chyceným trestním střílením. Náhradník Matěj se postavil k prvnímu ostrému startu a hned si odseděl 2 minuty a vstřelil gól. Přes náhradního obránce Dominika neprošel ani jeden gól a především v prvním zápase podporoval tým dobrou rozehrávkou.

FBC Barracudas Slaný vs. FK Spartak Praha (6:0)

V prvním zápase jsme poměrně rychle otevřeli skóre a do konce první třetiny přidali druhý gól. Zdálo se, že barakudy nic nezastaví. Ovšem druhá třetina začala mohutným náporem soupeře, kdy jsme se po tři střídání nedostali pořádně k míčku, natož za půlku. Tento tlak jsme ustáli a vstřelili jsme 2 rozhodující góly. Od té doby jsme plně kontrolovali zápas. Když jsme ve třetí části přidali pátý gól, vyměnili jsme brankáře. První formace, ačkoliv hrála místy pohledný florbal, tak se gólu dočkala až na závěr. Do prázdné branky uzavřeli stav zápasu. 2 vteřiny před konečným hvizdem bylo proti nám ještě odpískáno trestné střílení, při kterém se vyznamenal Dosky, který svým pohybem donutil protihráče míček vrátit dozadu, čímž porušil pravidla.

Sestava: Vojtěch Hlava, Jan Doskočil – Miroslav Faltys, Jan Šikýř, Michal Andrejši, Dominik Vokál – Tomáš Koten, Jiří Rafaj, David Mistrík – Zdeněk Konečný, Martin Bálek, Ladislav Jelen - Michal Štěpánek, Vítězslav Novák, Jan Protiva – Matěj Richter.

FBC Barracudas Slaný vs. Las Plantas (6:1))

Ve druhém zápasu proti nám nastoupil početně zdecimovaný soupeř. Ihned to vedlo k naší aktivitě, díky které jsme vyhráli první třetinu 4:0. Značně uspokojeni výsledkem jsme přestali ve druhé třetině hrát. Toho soupeř využíval častými výpady a dokonce vstřelil i gól. V poslední části se náš výkon pomalu zvedal a tak jsme po páté brance opět vyměnili brankáře. Od té doby jsme soupeře do vážnějších šancí nepustili a upravili na konečných 6:1.

[Akt. známka: 1,00] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Míra | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek )