Účet: 173065419/0600 info@fbcbarracudas.com

Web site powered by phpRS

téma
* Vojta není člověk, Vojta je bůh!
Vydáno dne 13. 11. 2012 (3547 přečtení)

Barakudy se sešly v této sezóně již k třetímu turnaji, aby potvrdily svojí dosavadní nepřemožitelnost. Až na dva zraněné obránce jsme odjeli opět v plné sestavě. Tentokrát jsme však vzhledem k postavení soupeřů očekávali těžší bitvu.

FBC Barracudas Slaný vs. FC Astra (4:2)

Svého prvního soupeře jsme dostatečně znali z minulé sezóny, kdy jsme s ním remízovali a vyhráli. I proto jsme si nechtěli připustit nic jiného, než další výhru. Ovšem soupeř začal velmi zhurta a dokonale nás zaskočil svojí tvrdou a rychlou hrou. Po první třetině to mohlo být klidně 5:1 pro Astru a nikdo by neřekl ani Ň. Naštěstí si Vojta na začátku utkání, aniž by si toho někdo všiml, zázračně očaroval svojí svatyni a všechny tutovky vychytal. A tak jsme nakonec mohli otevřít jako první skóre my. Bohužel jsme nechali brzy poté soupeře jít samotného na Vojtu a tak první třetina skončila nerozhodně. Druhá třetina přinesla jen tuhý boj o míček a naštěstí i postupné zlepšení naší hry. Gólově se však nikdo neprosadil. Třetí třetinu již soupeř trochu fyzicky odpadl, ale agresivitou nešetřil. Po vzájemném vyloučení hráčů přišla naše oblíbená hra 4 na 4, ve které jsme se prosadili. V další přesilovce jsme dotlačili míček vůlí do branky, což nás uklidnilo ke vstřelení čtvrté branky. V poslední minutě pak soupeř jen korigoval stav. Více gólů Vojta soupeři nepovolil. Astra však byla letos zatím nejtěžším soupeřem.

Sestava: Vojtěch Hlava – Miroslav Faltys, Jiří Budil, Michal Andrejši, Martin Langer – Tomáš Koten, Jiří Rafaj, David Mistrík – Zdeněk Konečný, Martin Bálek, Ladislav Jelen - Filip Dolejší, Vítězslav Novák, Jan Protiva – David Kozlík.

FBC Barracudas Slaný vs. SK Lators (9:0)

O druhém soupeři jsme věděli pouze to, že hraje více florbalověji. A to nám vyhovovalo! Ihned od začátku jsme se do něj pustili. Navíc měl slabšího brankáře a tak jsme rychle otevřeli skóre. Náskok jsme postupně navyšovali, přičemž většina branek byla výstavních. Prosadil se i Zdeněk v nájezdu i přesilovková formace. I soupeř si vypracoval během zápasu několik příležitostí, a ačkoliv některé byly 100%, tak vždy narazil bezchybného Vojtu. To, že jsme nedostali v tomto zápasu ani jeden gól, je jen jeho zásluha.

1. Vojta není člověk, Vojta je bůh! Chytá všechno, co nechytne, to neexistuje.

2. Láďa navázal na své skvělé výkony, které předváděl před svým těžkým zraněním.

3. Rafimu rostou křídla a stává se z něho špičkový hráč.